לקוחות ממליצים

"יצירתיות היא להרשות לעצמך לעשות טעויות.
אומנות היא לדעת אילו מהן לשמור."
סקוט אדאמס
יצירתיות היא להרשות לעצמך לעשות טעויות. אומנות היא לדעת אילו מהן לשמור.
סקוט אדאמס
דרור הדדי
לאורך השנים בניתי לעצמי כבר שלושה אתרים, כך כשהגעתי אל עדי חשבתי שאני יודע מספיק. לשמחתי, במהלך העבודה איתו, גיליתי שאני לומד עוד על היכולות של האינטרנט בכלל ועל יכולות המכירה של האתר בפרט. עדי הקפיד, להסביר, לתווך, לענות על הדרישות ולהגדיל ראש במהלך העבודה. הזמינות ומהירות התגובה הרשימו אותי ביחס למה שהתרגלתי אליו וכל הזמן הופתעתי לטובה. היום, בזכות העבודה המשותפת, אני כבר יודע שלבנות אתר זה תהליך פשוט, מובנה ומסודר. אין טעם ללכת לאיבוד או להתברבר עם עצמי - אני מרים טלפון לעדי ומקבל הצעות לפתרונות מדוייקים עם חשיבה שיווקית.

דרור הדדי
מיתוג אישי לעצמאים ועסקים קטנים
מנחם בומבך
עדי שלום,
אני רוצה להודות לך מקרב לב, על נכונותך לקחת כמה מן הפרוייקטים שבהם אני מעורב. אצלך למדתי שיעור בשירות לקוחות. הענקת לי משמעות חדשה למונחים 'זמינות' גמישות' ו'כישרון'. אני עדיין נפעם מהיכולת שלך לפתח כלים פשוטים, ידידותיים, שמותאמים גם למתחיל.

תודה לך על הכל, והפרוייקט הבא בדרך אליך.

מנחם בומבך
מנהל המכינה החרדית באוניברסיטה העברית
מנהל תיכון לציון ברינה
מכון מנדל למנהיגות חינוכית
אייל שירי
כאשר החלטנו לבנות אתר פנינו למספר חברות. מבין האפשרויות הרבות, NetOne נראו לנו כמקצועיים והאיכותיים ביותר. כבר בתחילת העבודה המשותפת הבנו שעשינו בחירה נכונה. תהליך העבודה היה מקצועי ונעים והתוצאות טובות ממה ששיערנו. אני שמח שבחרנו ב-NetOne ומצפה לפרויקטים משותפים נוספים בעתיד.

אייל שירי
מנכ"ל סינאפיס טכנולוגיות
כפיר שני
"חברת NETONE איתנו כבר שנים, ממש מההקמה. מקצועיות גבוהה מאוד עם ידע והתאמת המוצר ללקוח (לנו), מקוריות במציאת הפתרונות, בצורה פשוטה וקלה.

גמישות וזמינות מדהימה, נוח לעבודה ושפה משותפת, יכולת עבודה בגובה העיניים ופשטות- גם למי שממש לא מבין בתחום האינטרנטי. כאשר NETONE איתך, אתה יודע שכל המקצועיות שצריכה להיות באתר, תבוצע ותוגש לך ברמה הגבוהה ביותר: מיקומי מילות חיפוש, איתור בADWORDS, שימוש באנאליטיקס, שתילת סרטונים וקיצורי דרך. התאמת האתר לסוגי טאבלטים שונים וכו'. מערכת ניהול עצמאית מצוינת, כמובן עם הדרכה ועזרה בהטמעה, ותמיד תמיד עם חיוך וסבלנות J"

כפיר שני, מנהל שיווק לאורה סטאר
דגנית בלכנר
עדי איטלמן הקים את אתר האינטרנט שלי והעבודה איתו הייתה מופת למצויינות. מסירותו מצאה את ביטויה החל משלב הצעת המחיר הסבירה ועד לשלב בו עלה האתר לרשת, ולא פחות חשוב, גם לאחר מכן, לגבי שינויים שביקשתי לערוך.

האכפתיות והזמינות של עדי היו גבוהות וגישתו עניינית, מקצועית מאוד ונכונה לכל אתגר נוסף שביקשתי לבצע באתר. אני מוצאת את מערכת ניהול האתר ידידותית ונוחה, וחשה מידה רבה של גאוה וסיפוק מהעבודה המתמשכת בעידכון האתר.

אני ממליצה על עדי מ-NetOne בכל לב.

דגנית בלכנר
אמנית
ערן לשם
כשרציתי לבנות אתר אינטרנט שיקדם את הקליניקה שלי, היו בפני כמה אפשרויות - מה שהיה חשוב לי בעיקר היו שהאתר יהיה ויראה מקצועי, שבונה האתרים יהיה זמין וגם ידידותי (ונחמד), כזה שאפשר לפנות אליו ולקבל תשובה מהירה ואדיבה עם פתרונות, ובשורה התחתונה שהאתר, פרט לכך שיהיה כרטיס ביקור טוב, גם יעזור לי להשיג לקוחות. אני יכול לומר בפה מלא שאצל עדי איטלמן קיבלתי את כל הדברים האלה.

עם עדי אני עובד כבר 3 שנים, כל בקשה שלי נענית במהירות ובאדיבות, אני מקבל הרבה מחמאות על האתר והוא גם עוזר לי להשיג לקוחות חדשים. אני ממליץ בחום על עבודה עם עדי.

ערן לשם,
מרפאת "אני בריא"
רפואה סינית ויפנית לילדים
גליה בקמן
עם עדי השפה של בניית האתר פשוטה, ידידותית, תענוג לעבוד עם מישהו שמבין את הצורך ואת הרעיון שמאחורי האתר. הביצוע והיעילות שמאחורי השפה, מאפשרת חוויה ולא תסכול לכניסה לפרויקט שלא יודעים כיצד נכנסים אליו ואיך יוצאים ממנו. תודה עדי בהצלחה עם הבית החדש שלך (האתר) והמשך שיתוף פעולה לפרויקטים נוספים.

גליה בקמן Life4you
גיא רותם
בשנה האחרונה, מאז שאתר האינטרנט שלי עלה לאוויר אני נעזר בשרותיו של עדי איטלמן ) NetOne ( לצורכי תחזוקת האתר ופתרון בעיות שונות שמתעוררות מדי פעם בפעם. לאורך השנה עדי הפגין יעילות וזריזות בעבודה, הציע פתרונות פשוטים מהירים ויעלים, הפגין אורך רוח ותודעת שירות גבוהה וכל זאת ביעילות ובמקצועיות.